Titulní strana
Přání PDF Tisk Email

Přejeme všem krásné léto a pohodové prázdniny.

dovolena_054.gif

Sloučení škol PDF Tisk Email

tlacitka_020.gifNa základě rozhodnutí Zastupitelstva města bude od 1. 8. 2019 k naší škole sloučena Základní škola Šance Horní Slavkov. Škola dále ponese název Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace, jako dosud, jen s tím rozdílem, že vzdělávání bude probíhat na dvou místech, ve Školní ulici a samostatně i v budově v Poštovní ulici. Zde budou dále vzdělávání žáci se specifickými vzdělávacími potřebami podle §16, odst. 9 Školského zákona, podle podmínek umožňujících jejich individuální rozvoj, např. snížený počet žáků ve třídě nebo výuka s podporou speciálních pedagogů a asistentů pedagoga v každé třídě. Žáci se specifickými potřebami, kteří byli dosud vzděláváni ve škole ve Školní ulici, zde zůstávají i nadále.

K žádné změně v zařazení žáků do tříd ze strany školy nedochází.

Maminko, posílám zprávu PDF Tisk Email

Na základě zájmu rodičů bude o prázdninách instalován elektronický systém pro odesílání oznamovacích SMS o příchodu nebo odchodu žáka ze školy. Podle odevzdaných přihlašovacích formulářů budou vytvořena spojení na uvedená telefonní čísla rodičů. Informace k formě úhrady oznámíme začátkem školního roku, následně budou vydány přihlašovací čipy.

Děkujeme všem rodičům za zpětnou vazbu ve Škole on-line či hlasování v anketě.

Bezpečně do školy a ze školy PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

naše škola obdržela nabídku firmy VIZAB – security na pořízení elektronického systému, ve kterém se žák prostřednictvím čipu ohlásí rodičům, že bezpečně přišel do školy nebo že z ní právě odchází. Přihlašovací zařízení následně odešle registrovanému rodiči oznamovací SMS. Celý systém má přispět ke zvýšení bezpečnosti vašich dětí, vhodný je zejména u dojíždějících žáků nebo mladších žáků, kteří nedochází do školní družiny.

Pokud budete mít o uvedenou službu zájem, vyplňte přihlašovací formulář, který zasíláme po dětech domů. Službu zprostředkujeme pouze při zájmu 50 a více žáků školy, podle podmínek poskytující firmy. Do školy by bylo následně instalováno elektronické zařízení pro odesílání SMS.

Úhrada čipu a odesílání oznamovací SMS je 300,00 Kč/školní rok, škola na ni finančně nepřispívá. Uvedená firmy nainstaluje elektronické zařízení na vlastní náklady. Bližší informace zveřejníme v případě zájmu o její pořízení.

Krátké informační video si můžete prohlédnout zde.

červenec 2019