Školní poradna

Titulní strana Úspěchy 2018/2019
Sportujeme
Úspěchy 2021/2022 PDF Tisk Email

Přespolní běh

 
Úspěchy 2019/2020 PDF Tisk Email

Atletika, přespolní běh

I letos jsme běhali, skákali a házeli v Chodově. V okresním kole atletického čtyřboje byla všechna naše družstva úspěšná. V kategorii ml. dívek a chlapců jsme obsadili čtvrtá místa, starší žáci byli druzí a starší žákyně ve složení: Kateřina Štecová, Natálie Studnařová, Štěpánka Portová, Karolína Jirků, Karolína Tillová a Denisa Vlčková soutěž vyhrály a postoupily, stejně jako chlapci, mezi šest nejlepších družstev v kraji. Kateřina Štecová získala zlato i v soutěži jednotlivkyň a je tak pro tuto sezonu nejlepší atletickou čtyřbojařkou v okrese. Blahopřejeme a držíme palce do jarního krajského kola!

A tohle je medailové družstvo mladších žáků: Jan Doležal, Jakub Urbánek, Martin Novotný, Daniel Šmehyl, Samuel Vršek a Martin Jirků. V okresním kole přespolního běhu si doběhli pro třetí místo. Děkujeme!

Mgr. Eva Nováková

Atletika
Atletika Atletika
Atletika
Atletika Atletika
Přespol.běh
Přespol.běh Přespol.běh

 

Florbal

Dne 27.11.19 se odehrálo okrskové kolo ve florbalu mladšího žactva. Chlapci po jedné prohře a jedné výhře skončili druzí a do okresního kola nepostoupili. Avšak za předvedený výkon jim patří poděkování. Dívky dokázaly porazit všechny a tak postoupily do okresního kola na Březovou, kde 10.12.19 vybojovaly krásné 3. místo. Za skvělou reprezentaci a předvedené výkony gratulujeme a děkujeme.

3.12.19 vycestovalo starší žactvo na okrskové kolo do Sokolova. Obě družstva, jak chlapců, tak dívek, vybojovala postup do okresního kola. Okresní kola se konala opět na Březové. Zde se nám však nepodařilo navázat na skvělé výkony ze Sokolova a obě družstva si odvezla 5. místo.

Mgr. Ondřej Krejsa

 

Florbal - mladší dívky

I když rok 2020 není ještě ani ve své třetině, naše škola už zaznamenala řadu sportovních úspěchů, např. účast v krajském kole ve florbalu mladších dívek v KV Aréně a nečekaný zisk bronzové medaile zásluhou Pavlíny Zábranské, Natálie Soukopové, Nikoly Mandlové, Natálie Bedečové, Barbory Svobodové, Anity Sedláčkové, Petry Miklešové, Moniky Rakašové, Šárky Blažkové a Karolíny Novotné.

Mgr. Eva Nováková

Florbal
Florbal Florbal
Florbal
Florbal Florbal

 

Šplh

Vítězství družstva dívek v okresním kole ve šplhu bylo doplněné druhým a třetím místem Natálie Trambové a Kateřiny Štecové v soutěži jednotlivkyň. Družstvo chlapců ve složení Tomáš Jindra, Matěj Pařízek, Kryštof Fischer, Michael Štec a Jakub Bračko obsadilo pěkné 4. místo. A že šplh je naše silná disciplína děvčata potvrdila i v kole krajském. Z Chodova si zlaté medaile přivezly Natálie Trambová, Kateřina Štecová, Denisa Vlčková, Karolína Jirků a Karolína Krpejšová. Natka byla první i v soutěži jednotlivkyň.

Mgr. Eva Nováková

Šplh
Šplh Šplh

 


Sportovní gymnastika

Začátkem března jsme nemohli vynechat soutěž gymnastek na Březové. V okresním kole v nabité konkurenci jsme sice tentokrát nedosáhli na medaile, ale radost ze cvičení na moderním nářadí nám to nezkazilo.

Mgr. Eva Nováková

Sport. gymn...
Sport. gymnastika Sport. gymnastika

 

 


 


 


 

 

 
Úspěchy 2018/2019 PDF Tisk Email

 

Atletický čtyřboj

Soutěže v atletice patří mezi našimi žáky určitě k těm nejoblíbenějším. Proto v žádném školním roce nevynecháme zářijové okresní závody v atletickém čtyřboji konané tradičně na stadionu v Chodově. I letos reprezentovali dívky a chlapci naši školu ve všech kategoriích a všechna družstva byla úspěšná, přivezla bronzovou medaili. Gratulujeme!
Mgr. Eva Nováková

Atletika
Atletika Atletika
Atletika
Atletika Atletika
Atletika
Atletika Atletika
Atletika
Atletika Atletika
Atletika
Atletika Atletika


Přespolní běh

V říjnu proběhlo v Sokolově okresní kolo v přespolním běhu. Opět jsme vyrazili v plném počtu. Mladší i starší žáci a žákyně dosáhli pěkných výsledků a družstvo ve složení: Tomáš Záhorský, Tomáš Zázrivec, Matyáš Putera, Martin Novotný a Martin Havel dokonce postoupilo z druhého místa do krajského kola v Aši, kde obsadilo bronzovou příčku. Doufejme, že stejně úspěšní budeme i ve florbalovém turnaji, na který teď pilně trénujeme.

Mgr. Eva Nováková

Přespolní b...
Přespolní běh Přespolní běh
Přespolní b...
Přespolní běh Přespolní běh

 

Florbal, mladší žáci

Dne 26. 11. 2018 se naše škola zúčastnila okresního kola ve florbalu v Chodově. Do turnaje se přihlásilo celkem 7 týmů. Kluci  předvedli dovednosti na kvalitní úrovni ve složení Matouš Musil, Martin Jirků, Jan Doležal, Vojta Veis, Jakub Urbánek a David Lauber. Nakonec si odvezli krásné 4. místo. Všichni, kteří se turnaje zúčastnili, odcházeli s opravdovým sportovním zážitkem.

Další florbalový turnaj nás čekal hned ve středu 28. 11. 2018 v Sokolově. Nyní zde předvedly své florbalové dovednosti dívky „BOJOVNICE“. Ty reprezentovaly Karolína Novotná, Pavlína Zábranská, Julie Borovičková, Šárka Blažková, Veronika Beranová a Tereza Odvárková. Již od začátku se jim velice dařilo. Ze základní  tabulky postoupily do semifinále dokonce z prvního místa. Nakonec si odvezly krásnou bronzovou medaili.

Petra Michalcová

Florbal 1. ...
Florbal 1. stupeň Florbal 1. stupeň
Florbal dív...
Florbal dívky, 1. stupeň Florbal dívky, 1. stupeň

 

Plavání

Plavecké závody, kterých se poprvé zúačastnili i naši sportovci, se konaly 30. 11. 2018 v sokolovském bazéně. Ani nepříznivé počasí závodníky od cesty  neodradilo. Děti závodily v technice kraul, znak a prsa na 25m. Poté si zaplavaly polohovou štafetu a nakonec si celé družstvo zaplavalo štafetu volným způsobem. Výsledky nás mile překvapily – všichni naši závodníci se podle tabulky umístili v první polovině závodníků.

Petra Michalcová

Plavecké zá...
Plavecké závody Plavecké závody

 

Florbal

30. listopadu proběhlo okrskové kolo ve florbalu mladších žáků a žákyň. Mladší žáci podlehli soupeři v poslední vteřině zápasu, kdy padla rozhodující branka. Mladší žákyně postoupily do okresního kola, kde vybojovaly 4. místo. Okrskové kolo staršího žactva se uskutečnilo až 10.1 a obě družstva, jak žáků, tak žákyň se probojovala do okresního kola do Sokolova. Dívky i chlapci v okresním kole v Sokolově bojovali, jak nejlépe uměli a medaile jim unikly jen o kousek, protože si odvezli krásné 4. místo.

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci.

Mgr. Ondřej Krejsa


Šachový turnaj

V samém závěru školního roku jsme zrealizovali již 2. ročník školního turnaje v šachu. Zúčastnilo se jej celkem 13 soutěžících z celé školy. Hrálo se na čas 2 x 5 minut, který odměřovaly šachové hodiny. Pro vítězství se započítávaly partie vyhrané na čas a ukončené matem. Ty pak rozhodly o konečném pořadí vítězů. Nejlepším hráčem byl opět Jára Krušinok, druhý Radek Studnička a třetí Jakub Sochr. Nejlepším hráčem 1. stupně byl Aleš Rojt a hráčkou Martina Žáková. Doprovodnou soutěží byla tentokrát logická hra ZOO (solitér), ve které nejvíce zabodoval Jakub Sochr. Vítězové získali drobné ceny. Atmosféra soutěže byla vynikající, což lze jistě poznat i z našich fotografií.

Mgr. Magdalena Čavojská

Šachový tur...
Šachový turnaj Šachový turnaj
Šachový tur...
Šachový turnaj Šachový turnaj
Šachový tur...
Šachový turnaj Šachový turnaj
Šachový tur...
Šachový turnaj Šachový turnaj
Šachový tur...
Šachový turnaj Šachový turnaj
Gymnastika
Gymnastika Gymnastika
Šplh 2019
Šplh 2019 Šplh 2019
Šplh 2019
Šplh 2019 Šplh 2019
Šplh 2019
Šplh 2019 Šplh 2019

 

Vánoční basketbal

Tak jako každý rok, i letos proběhlo vánoční přátelské utkání mezi základní školou z Nádražní ulice a základní školou ze Školní ulice. Jednalo se o mladší žáky a žákyně a o starší žáky a žákyně. Jsme rádi, že se nám tato tradice daří držet již 26 let a doufáme, že i nadále budeme pokračovat v tomto přátelském vánočním turnaji.

Mgr. Ondřej Krejsa

 

Novoroční turnaj ve vybíjené žáků 1. stupně

Každoroční klání třetích až pátých tříd ve vybíjené se letos uskutečnilo 11.ledna a jako vždy bylo na co koukat. Natěšení hráči i jejich fanoušci vydali ze sebe opět to nejlepší. Družstva v ročnících byla tak vyrovnaná ve svých schopnostech, že o vítězích v jednotlivých utkáních rozhodoval jeden jediný bod. Žáci třetích tříd si mezi sebou zahráli přátelské utkání, při kterém se tzv. „oťukávali“ a v příštím roce již zasáhnou do boje o medaile. Mezi čtvrtými a pátými třídami se rozhořel boj vskutku lítý! A jak vše nakonec dopadlo - 1.místo 5.B, 2.místo 4.A, 3.místo 5.A.

Mgr. Lucie Procházková

 

Sportovní gymnastika

Stejně jako loni jsme se v březnu zúčastnili okresních závodů ve sportovní gymnastice na Březové. Tentokrát našemu družstvu medaile unikla o pouhou desetinu bodu, ale neztratili jsme se ani v soutěži jednotlivkyň. Do první desítky se probojovala pátá Karolína Jirků (s nejvyšší známkou na prostných 9,8) a devátá Karolína Krpejšová.

Mgr. Eva Nováková

Gymnastika
Gymnastika Gymnastika

 

Šplh

V únoru naše družstva dívek a chlapců vyrazila do Chodova na okresní závody ve šplhu, aby navázala na dobrá umístění z předchozích ročníků. Chlapcům (Jaroslav Talian, Václav Plaček, Tomáš Vaňousek, Jáchym Akrman a Dominik Mikesch) po dobrých výkonech v nabité konkurenci jen těsně unikla bronzová medaile. Radost přineslo výborné 2. místo Jaroslava Taliana mezi jednotlivci.

Dívky (Kateřina Krčková, Karolína Krpejšová, Natálie Trambová, Nikola Štecová a Kateřina Štecová) vybojovaly 3. místo, které o týden později také obhájily v krajském kole. Kateřina Krčková v kraji vyhrála celou soutěž jednotlivkyň skvělými časy: 3,6 a 3, 9 s. Blahopřejeme!

Mgr. Eva Nováková

Šplh 2019
Šplh 2019 Šplh 2019
Šplh 2019
Šplh 2019 Šplh 2019
Šplh 2019
Šplh 2019 Šplh 2019

 

Basketbal

Basketbalu jsme si letos opravdu užili. V naší škole jsme pořádali hned čtyři turnaje. V únoru to byl okrsek mladšího žactva, ze kterého vyšla úspěšně děvčata. Z prvního místa postoupila do okresu, který se odehrál také u nás. Výsledkem bylo pěkné 4. místo. I okresní kolo v soutěži chlapců se uskutečnilo v naší tělocvičně, mezi pěti školami jsme ale už svého zástupce neměli. Starší žáci a žákyně si zahráli v okrskovém kole v březnu. Mezi pět nejlepších škol okresu v Sokolově se dostalo družstvo dívek, úspěchem byla bronzová medaile.

Mgr. Eva Nováková

 

 


Kalendář akcí

červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31Joomla!. XHTML and CSS.