Školní poradna

Testování žáků ve škole PDF Tisk Email

V minulém týdnu jsme formou zprávy ve Škole On-line rozeslali rodičům anketu  s dotazem, zda souhlasí s přechodem školy na testování dětí metodou PCR nebo si přejí pokračovat v antigenních testech. Z vyjádření jednoznačně vyplývá, že většina zapojených zákonných zástupců chce pokračovat v antigenním testování.

V případě, že by bylo nařízeno jiné povinné testování, včetně testování žáků již očkovaných, systém by byl změněn. Zatím pokračujeme v testování vždy v pondělí a během týdne, má-li žák zdravotní problémy. Pokud budeme mít rezervu testů, můžeme mimořádně otestovat i očkované děti (s jejich souhlasem), např. v souvislosti s vyšší incidencí pozitivních výsledků ve třídě.

 

Hlasování - pouze pro zákonné zástupce neočkovaných žáků:

Seznámil/a jsem se s výhodami a nevýhodami plošného testování žáků na škole a souhlasím s PCR testováním svého dítěte s vědomím toho, že bude-li dítě potřebovat více než 5 PCR testů v měsíci, jsem povinen další testy uhradit dle ceníku odběrového místa, což stvrdím svým podpisem na formuláři Informovaného souhlasu s testováním požadovaným odběrovou laboratoří.

 

Kalendář akcí

srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4Joomla!. XHTML and CSS.