Školní poradna

Aktuálně PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

na základě rozvolňování opatření souvisejících s návratem žáků do školy Vás informujeme, že od pondělí 17.5.2021 se vrací do školy žáci všech ročníků, bez rotací. Rozvrh bude během tohoto týdne zveřejněn ve Škole on-line, včetně odpoledního vyučování.

Vzhledem k pokračování stavebních prací ve škole je vchod do školy možný pouze od školní jídelny. Prosíme rodiče - řidiče o zvýšenou opatrnost při průjezdu Školní ulicí v době před vyučováním, protože se žáci budou shromažďovat poblíž křižovatky.

 

Příchod žáků a vstup do školy Vám upřesní třídní učitelé.

Vzhledem k povinnosti testování, které je povinné pro všechny žáky pouze 1x týdně, bude příchod do školy vždy v pondělí odlišný od ostatních dní. Pokud se žák nebude moci v pondělí zúčastnit testování, bude dotestován v den příchodu (je vhodné upozornit třídního učitele předem).

Bez testování ve škole s negativním výsledkem se žák nemůže účastnit vyučování. V takovém případě si musí zajistit učivo od spolužáků (2. stupeň) nebo se dohodnout s vyučujícím (1. stupeň), jako v době nemoci.

I přes uvolnění některých opatření (např. již bude možné vyučovat v různých skupinách) je nadále nutné dodržovat povinnost ochrany dýchacích cest (zdravotnická rouška nebo respirátor), a to jek ve škole, tak i venku při vycházce, pokud není možné dodržet dvoumetrový rozestup mezi žáky.

Stravování žáků bude možné pouze ve školní jídelně, do jídlonosiče si můžete přijít pro oběd jen v 1. den nemoci dítěte, jinak jsou obědy nedotované, tj. za plnou cenu.

 

Kalendář akcí

srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4Joomla!. XHTML and CSS.