Školní poradna

Mimořádná opatření 2020/2021 PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

s ohledem na mimořádná opatření, aktualizovaná v doporučení MŠMT, jsme v naší škole přistoupili k nastavení vnitřních provozních opatření tak, abychom co nejvíce eliminovali šíření virových onemocnění.

Aby byly Vaše děti v bezpečí, je potřeba, abyste nám pomohli i Vy. Poučte, prosím, své děti o tom, že ve škole budeme dbát na zvýšenou hygienu rukou (bezkontaktní dezinfekční stojany), povrchů (o velkých přestávkách, kdy budou žáci venku) a při stravování ve školní jídelně (rozdělení prostoru na sektory).

Pro to, aby byla naše opatření co nejvíce účinná, je potřeba posílat do školy žáky skutečně zdravé, bez známek virového onemocnění. Pokud se žák nebude cítit dobře, neposílejte ho do školy, protože je vysoké riziko zhoršení průběhu během dne, kdy Vás stejně musíme odvolat ze zaměstnání. V případě, že se zdravotní stav žáka zhorší během dne (horečka, bolest hlavy, kašel...), bude žák izolován v samostatné místnosti, s dohledem pracovníka školy. Žáci se zjevnými virovými příznaky nebudou ráno vpuštěni do třídy.

Roušky aktuálně žák ve škole mít nemusí, rozhodnutí o jejich používání je proto jen na Vás.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že to společně všichni zvládneme.

Vedení školy

 

 

Kalendář akcí

březen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4Joomla!. XHTML and CSS.