Školní poradna

Titulní strana
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

V sobotu 24. 2. 2018 se u příležitosti 40. výročí školy uskutečnil Den otevřených dveří spojený s prezentací nové školní jídelny. Velký zájem občanů nás mile překvapil, odhadem přišlo na 500 návštěvníků.

Všichni si mohli prohlédnout kmenové učebny 1. a 2. stupně, tělocvičny a společné prostory školy. Velký zájem byl také o připravené akce v odborných pracovnách, kde vyučující prezentovali zajímavé aktivity do výuky. Vzhledem k jejich interaktivnímu pojetí si zejména děti přišly na své a od připravených her, úkolů nebo ukázek pokusů se nemohly odtrhnout. Dospělé návštěvníky upoutala prezentace historie školy, umístěná do pracovny dějepisu, kde mohli nahlédnout do Kroniky školy, Ročenek, almanachů nebo třídních projektů a připomenout si tak léta strávená ve školních lavicích, a to jak léta žákovská, tak i rodičovská.

Největšímu zájmu se však těšila nová školní jídelna. Díky svému pojetí a barevnosti si získala samé pochvaly. Připravené občerstvení bylo rovněž milým doplňkem a příjemným zastavením nad dalším putováním po naší škole.

Odpoledne byla jídelna slavnostně otevřena za účasti představitelů města, partnerů školy, současných pracovníků i bývalých kolegů. O slavnostní přestřižení pásky požádala ředitelka školy ty, kteří se nejvíce zasadili o zdárnou realizaci stavby - pana Alexandra Tereka, starostu města, paní Moniku Volfovou, vedoucí odboru majetku a investic MÚ, pana Jaroslava Lapeše, stavební práce a paní Janu Pöseltovou, vedoucí školní jídelny. Krátké hudební vystoupení děvčat z pátých tříd na kuchařské téma, pod vedením Mgr. Křivánkové, zpestřilo slavnostní den.  Atmosféra společného setkání byla velmi příjemná, o čemž svědčí povídání až do pozdního odpoledne.

Velký dík za skvěle připravenou akci patří všem našim zaměstnancům.

 

 

Kalendář akcí

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 20 Joomla!. XHTML and CSS.