Titulní strana
Beseda v 1. třídách PDF Tisk Email

Pan Petr Scháňko si přišel s našimi prvňáčky pobesedovat o svém zajímavém a neobyčejném povolání, pracuje totiž jako profesionální včelař.

 

Kromě zajímavé debaty o včelách, kdy se mohlo každé z dětí zapojit, zeptat se, přiblížit ostatním i své vlastní zkušenosti s žihadly nebo včelařením svých blízkých, připravil pan Scháňko se svým usměvavým kolegou i zajímavou expozici na školním hřišti. V průchozím firemním přívěsu si děti mohly prohlédnout detailní fotografie ze života včel a shlédnout také komentovaný, krátký film o práci včelaře.

 

Další ukázkou byly dřevěné úly s rámky a voňavými plástvemi, které si včelaři a včelky vyrábějí sami. Rozebrané a následně složené na děti působily jako stavebnice.

Beseda s prohlídkou se nám všem velmi líbila a zdravý bonbon na rozloučenou, vyrobený z medu, nám moc chutnal. Děkujeme panu Scháňkovi za velkou laskavost a ochotu podělit se s dětmi o své dovednosti a zkušenosti při své práci.

Beseda se v...
Beseda se včelařem Beseda se včelařem
Beseda se v...
Beseda se včelařem Beseda se včelařem
Beseda se v...
Beseda se včelařem Beseda se včelařem
Beseda se v...
Beseda se včelařem Beseda se včelařem
Beseda se v...
Beseda se včelařem Beseda se včelařem

 

 

Kalendář akcí

červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 242 Joomla!. XHTML and CSS.