Mobilní dopravní hřiště PDF Tisk Email

Hurá!!!

…zazněl výkřik dětí, když se jednoho sychravého rána začalo stavět dopravní hřiště za naší školou. Děti z prvních a druhých tříd naší školy, vybavené koloběžkami a helmami se nemohly dočkat, až budou moci vyrazit na připravenou silnici, kterou lemovaly dopravní značky i svítící semafory.

Policisté z dopravní policie v Sokolově s dětmi probrali jejich význam i dodržování základních pravidel bezpečnosti silničního provozu jak pro jedoucí řidiče, tak i pro chodce. Děti pak postupně ve skupinkách projížděly celé připravené hřiště jako správní řidiči. Ostatní si zahráli na chodce a dokonce i vláček. Mobilní dopravní hřiště zakoupil Karlovarský kraj a nyní jej zdarma půjčuje školám v regionu. Děkujeme, že naše město mohlo být úplně první, kde bylo nainstalováno. Využili ho nejen naši žáci, ale i předškoláci z MŠ Duhová kulička.

Mgr. Lucie Procházková

Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště
Mobilní dop...
Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště

 

Kalendář akcí

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 105 Joomla!. XHTML and CSS.