Titulní strana
Úspěchy 2016/2017


Sportujeme 2016/17 PDF Tisk Email

 

Atletický čtyřboj

Jako každý rok i letos jsme zahájili naše sportování atletikou. Koncem září jsme vyjeli do Chodova na okresní kolo v atletickém čtyřboji. Všechna družstva důstojně reprezentovala naši školu a někteří dosáhli dokonce na medaile! (Pavlína Studnařová, Tereza Pospíšilová, Barbora Bariová, Lucie Soukopová, Denisa Bejčková). Škoda, že se letos nekonalo postupové krajské kolo. A tady jsou fotky.

 

Přespolní běh

Tradičně se zapojujeme i do okresního kola v přespolním běhu, a to ve všech kategoriích. Největší úspěch zaznamenaly letos naše mladší dívky (Eliška Gajdošová, Natálie Jirková, Jana Doležalová, Karolína Pultrová, Karolína Tillová, Karolína Janoušková), které si svým druhým místem vybojovaly postup do krajského kola v Aši. Děkujeme!

Mgr.Eva Nováková

Atletika1
Atletika1 Atletika1
Atletika2
Atletika2 Atletika2
Atletika3
Atletika3 Atletika3
Atletika4
Atletika4 Atletika4
Atletika5
Atletika5 Atletika5
Atletika6
Atletika6 Atletika6
Atletika7
Atletika7 Atletika7
Atletika8
Atletika8 Atletika8
Přespolní b...
Přespolní běh Přespolní běh

 

Coca Cola Cup

7. 10. 2016 se utkala naše škola v předkole Coca Cola Cupu se ZŠ Nádražní. Výběr tvořený žáky 2. stupně, ve složení: Studnička Lukáš, Zábranský Václav, Vaněček Jakub, Jirsa Radek, Budaj Martin, Kalabus Jan, Hašek Daniel, Ruta Richard, Řepka Patrik, Rácz Ladislav, Vtípil Matěj, Knaf Pavel, Valta Robin, Plaček Václav, svedl souboj na hřišti TJ Spartaku Horní Slavkov. Ačkoliv se prvních pár minut zdálo, že budeme mít navrch, opak byl skutečností. Několik rychlých protiútoků a následných branek nás položilo a nedokázali jsme soupeři oplatit stejnou měrou. Konečný výsledek 2:9 .

Za předvedený výkon přesto děkujeme.

Mgr. Ondřej Krejsa

 

Florbal - Pohár základních škol

V pondělí 21. listopadu proběhl v hale míčových sportů KV Areny turnaj Okresního kola soutěže Pohár základních škol.

Za 1. stupeň naší školy se zúčastnili David Lauber (1.A), Viktor Hoffmann (4.A), Martin Novotný (4.A), Milan Čavojský (4.B), Dan Šmehyl (4.B), Matyáš Putera (4.B), Tomáš Neuwirth (5.A), Vojtěch Michalec (5.B) a Stanislav Varga (5.B).

Čtyři plánované zápasy týmů ve skupině A dopadly velice dobře. Naše družstvo Slavkovští medvědi porazilo silný tým Chodováků a chlapců z Nového Sedla. V boji s Hurikány a Centrálkou skupina remizovala a svými skvělými výkony si tak zajistila slibné druhé místo v tabulce. Bohužel jediná prohra ve čtvrtfinále s týmem ZŠ Horní Slavkov, Nádražní rozhodla o konci hry pro náš tým. Odjížděli jsme sice smutní, ale posíleni vědomím, že jsme si alespoň pěkně zahráli a dokázali si, že na to máme!

Mgr. Ivana Látalová

Florbal 1
Florbal 1 Florbal 1
Florbal 2
Florbal 2 Florbal 2
Florbal 3
Florbal 3 Florbal 3
Florbal 4
Florbal 4 Florbal 4
Florbal 5
Florbal 5 Florbal 5
Florbal 6
Florbal 6 Florbal 6


Florbal - okresní kolo, ml. žákyně

Po vítězství všech našich týmů v okrskovém kole ve florbalu jsme uspěli i v okrese. Družstvo mladších žákyň ve složení: Eliška Gajdošová, Jana Doležalová, Zita Rojtová, Natálie Šimonová, Štěpánka Portová, Karolína Tillová, Hana Pánková, Natálie Třasáková, Lucie Heřmanová a Klára Pösingerová obsadilo po těžkém boji 1. místo! Gratulujeme a těšíme se na kraj.

Mgr. Eva Nováková

Florbal ml....
Florbal ml.žákyně Florbal ml.žákyně


Florbal - krajské kolo

Na sklonku minulého roku pořádal školní sportovní klub naší školy tradičně okrskové kolo ve florbalu. Přivítali jsme žáky ze ZŠ Nové Sedlo a ZŠ Horní Slavkov, Nádražní. Všechna naše družstva vyhrála ve své kategorii a postoupila do okresních kol v Sokolově a na Březové.

Ani tam jsme se neztratili a hned tři týmy dosáhly na medaili. Starší žáci obsadili 3. místo, starší žákyně byly druhé a mladší žákyně dokonce slavily vítězství!

Obě družstva dívek si tak vybojovala účast v krajské soutěži. V hale Lokomotivy Cheb skončila děvčata pátá a z KV Arény si mladší žákyně odvezly bronzové medaile. Právem můžeme tedy prohlásit, že florbal nám jde. Na uvedených výsledcích se podíleli:

Starší žáci: Lukáš Studnička, Radek Jirsa, Martin Budaj, Václav Zábranský, Jiří Planeta, Jakub Vaněček, Tomáš Bedeč, Jiří Novotný, Daniel Hašek, Leoš Heger.

Starší žákyně: Pavlína Studnařová, Lucie Soukopová, Tereza Pospíšilová, Barbora Bariová, Andrea Fenderlová, Denisa Bejčková, Pavlína Maděrová, Kateřina Smékalová, Karolína Svobodová, Eliška Volská, Tereza Sedláčková, Julie Valentová, Kristýna Schwarzová.

Mladší žákyně: Eliška Gajdošová, Jana Doležalová, Lucie Heřmanová, Natálie Šimonová, Hana Pánková, Zita Rojtová, Štěpánka Portová, Klára Pösingerová, KarolínaTillová, Natálie Třasáková, Natálie Jirková, Štěpánka Ondrůjová

Mgr. Eva Nováková

Florbal-kra...
Florbal-kraj Florbal-kraj
Florbal-kra...
Florbal-kraj Florbal-kraj

 

Šplh

Dne 18. 1. 2017 se naše škola zúčastnila okresního kola ve šplhu, které se konalo v Chodově. Úspěšní byli chlapci i dívky. Družstvo děvčat ve složení Lucie Soukopová, Pavlína Studnařová, Barbora Bariová, Kateřina Krčková a Nikol Štecová svoji soutěž vyhrálo a chlapci- Martin Mihok, Jiří Martinček, Alexandr Halász a Jaroslav Talian byli třetí. Zabodovali jsme i v soutěži jednotlivců. Dívky obsadily první tři místa- 1. L. Soukopová s časem 3,31 s (rekord školy), 2. P. Studnařová, 3. K. Krčková. Martin Mihok svoji kategorii vyhrál s časem 2,6 s!

Do krajského finále jsme společně vyrazili 17. 2. a opět se nám dařilo. Děvčata obhájila zlaté medaile a ovládla i soutěž jednotlivkyň. Kateřina Krčková si přivezla stříbrnou medaili a Lucie Soukopová se stala krajskou přebornicí. Naši kluci si vyšplhali 5. místo a Marek Mihok získal zlato.

Lucie Soukopová a Pavlína Studnařová, žákyně 9. třídy

Šplh - okre...
Šplh - okres Šplh - okres
Šplh - okre...
Šplh - okres Šplh - okres
Šplh - okre...
Šplh - okres Šplh - okres
Šplh - okre...
Šplh - okres Šplh - okres
Šplh - okre...
Šplh - okres Šplh - okres
Šplh - okre...
Šplh - okres Šplh - okres
Šplh - kraj
Šplh - kraj Šplh - kraj
Šplh - kraj
Šplh - kraj Šplh - kraj

 

Basketbal

V únoru usilovali mladší žáci a žákyně o postup do okresního kola v basketbalu. Podařilo se to dívkám, které vyhrály a mohly si tak zahrát s dalšími čtyřmi nejlepšími basketbalovými týmy v okrese. Turnaj poprvé pořádala naše škola, a i když jsme tentokrát obsadili páté místo, získali jsme nové zkušenosti do dalších bojů.

Mgr. Eva Nováková

Basketbal ...
Basketbal  -okres Basketbal  -okres

 

Sportovní gymnastika

Únor byl nabitý sportováním. Kromě basketbalu jsme soutěžili také ve sportovní gymnastice. Jako každý rok, nejdříve u nás proběhlo školní kolo, kde si malé i velké gymnastky vyzkoušely svoje sestavy. Vítězkou mezi dívkami 1. stupně se stala Karolína Krpejšová a nejlepší ze starších žákyň byla Karolína Jirků. Okresní kolo v multifunkční hale na Březové se nám vydařilo. Nejen, že jsme si opět vyzkoušeli“ létací nářadí“, ale obě družstva získala bronzovou medaili, která jen těsně unikla Barboře Bariové v závodě jednotlivkyň.

Mgr. Eva Nováková

Gymnastika
Gymnastika Gymnastika
Gymnastika
Gymnastika Gymnastika
Gymnastika
Gymnastika Gymnastika
Gymnastika
Gymnastika Gymnastika
Gymnastika
Gymnastika Gymnastika
Gymnastika
Gymnastika Gymnastika

 

Vybíjená - okrskové kolo

Ve čtvrtek 30. 3. se u nás v tělocvičně konalo okrskové kolo ve vybíjené 4. a 5. tříd. Proti našim dětem nastoupili žáci ze ZŠ Horní Slavkov, Nádražní a z Lokte. Bohužel, přijeli jenom kluci, dívek je na jiných školách málo, proto naše děvčata postoupila do okresu bez boje. Za to kluci, ti si vítězství museli tvrdě zasloužit, soupeři byli připraveni. Zápolení bylo napínavé do poslední chvíle, všichni hráli s radostí a fair play.

Mgr. Lenka Křivánková

vybíjená - ...
vybíjená - okrsek vybíjená - okrsek
vybíjená - ...
vybíjená - okrsek vybíjená - okrsek

 

Volejbal

Volejbal patří mezi sporty, kde se máme pořád co učit. Přesto jsme v domácím prostředí vyhráli okrsková kola a družstvo chlapců a dívek tak postoupilo mezi nejlepší školy okresu. V Chodově v příjemné sportovní hale chlapci dosáhli na pěkné 4. místo a děvčata obsadila pátou příčku.

 

Pohár rozhlasu

Poslední sportovní soutěží v letošním roce bylo okresní kolo Poháru rozhlasu v Sokolově. Družstva dívek i chlapců reprezentovala naši školu důstojně a v atletických disciplínách vybojovala čtvrté (starší žákyně), páté (mladší žákyně) a šesté (starší žáci) místo. Blahopřejeme a těšíme se na další školní rok!

Mgr. Eva Nováková

 


Kalendář akcí

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 81 Joomla!. XHTML and CSS.