Titulní strana
Druháci v pohybu PDF Tisk Email

Netradiční hodiny tělesné výchovy v rámci celostátní akce "Škola v pohybu - Můj první gól"  prožili ve středu 3. dubna žáci druhých tříd pod vedením  fotbalových trenérů p. Ladislava Budaye a Miloše Munky.

Na jednom hřišti a ve dvou tematicky rozdělených částech tak protáhli těla pomocí nových prvků a her. První, atletická část, byla zaměřena na rozvoj přirozených pohybových vlastností člověka formou překonávání překážek, přetahování ve dvojicích nebo cvičení s lavičkami. Druhá ukázala možnosti využití netradičních her ve výuce. Pestré a veselé hry s míči, kužely a obručemi byly také velmi působivé. Celé dvě vyučovací hodiny - s krátkými přestávkami na odpočinek - byly bohatě naplněny nápady, které se všem dětem velmi líbily a podpořily jejich přirozený zájem a radost z pohybu. Přátelský, vlídný a vstřícný přístup obou trenérů k dětem celý pohybový zážitek jenom umocňoval.

Děkujeme za inspiraci.

 

Jana Peroutková a Ivana Látalová

třídní učitelky druhých tříd

 

Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu
Druháci v p...
Druháci v pohybu Druháci v pohybu

 

Kalendář akcí

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 125 Joomla!. XHTML and CSS.