Titulní strana
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

V sobotu 24. 2. 2018 se u příležitosti 40. výročí školy uskutečnil Den otevřených dveří spojený s prezentací nové školní jídelny. Velký zájem občanů nás mile překvapil, odhadem přišlo na 500 návštěvníků.

Všichni si mohli prohlédnout kmenové učebny 1. a 2. stupně, tělocvičny a společné prostory školy. Velký zájem byl také o připravené akce v odborných pracovnách, kde vyučující prezentovali zajímavé aktivity do výuky. Vzhledem k jejich interaktivnímu pojetí si zejména děti přišly na své a od připravených her, úkolů nebo ukázek pokusů se nemohly odtrhnout. Dospělé návštěvníky upoutala prezentace historie školy, umístěná do pracovny dějepisu, kde mohli nahlédnout do Kroniky školy, Ročenek, almanachů nebo třídních projektů a připomenout si tak léta strávená ve školních lavicích, a to jak léta žákovská, tak i rodičovská.

Největšímu zájmu se však těšila nová školní jídelna. Díky svému pojetí a barevnosti si získala samé pochvaly. Připravené občerstvení bylo rovněž milým doplňkem a příjemným zastavením nad dalším putováním po naší škole.

Odpoledne byla jídelna slavnostně otevřena za účasti představitelů města, partnerů školy, současných pracovníků i bývalých kolegů. O slavnostní přestřižení pásky požádala ředitelka školy ty, kteří se nejvíce zasadili o zdárnou realizaci stavby - pana Alexandra Tereka, starostu města, paní Moniku Volfovou, vedoucí odboru majetku a investic MÚ, pana Jaroslava Lapeše, stavební práce a paní Janu Pöseltovou, vedoucí školní jídelny. Krátké hudební vystoupení děvčat z pátých tříd na kuchařské téma, pod vedením Mgr. Křivánkové, zpestřilo slavnostní den.  Atmosféra společného setkání byla velmi příjemná, o čemž svědčí povídání až do pozdního odpoledne.

Velký dík za skvěle připravenou akci patří všem našim zaměstnancům.

 

 

Kalendář akcí

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 16 Joomla!. XHTML and CSS.